עינב רבוך

שירותים וטיפולים

רפואה סינית

העקרון המנחה של הרפואה העתיקה המופלאה הזאת הוא שיש לנו מסלולים אנרגטיים העוברים לאורך כל הגוף ודרכם עובר הצ'י – אנרגיית החיים . הצ'י יכול לזרום בחופשיות והבריאות הפיזית והנפשית תהייה טובה . הצ'י יכול לזרום בצורה לא חופשית , להתקע ואפילו להיות חסר או עודף מסיבות רבות כמו מצבים רגשיים, למשל פחד מוריד את כיוון הצ'י מטה (למשל ילד מפוחד יברח לו פיפי) , גם מתח נפשי, תזונה לא מאוזנת ואפילו רוח חזקה יכולים להשפיע על מצבנו הפיזי והנפשי.
הרפואה הסינית רוצה למנוע מצבי מחלה וכמובן לטפל ולחזק בזמן מחלה.
יש הרבה טכניקות, וגישות בתור המושג האדיר הזה רפואה סינית. אני מטפלת ברפואה סינית מסורתית ובשיטת האיזון של ד"ר טאן בעיקר עם מטופלים שמגיעים לטיפול בכאבים.
כוסות רוח, גוואשה, פורמולות של צמחי מרפא סיניים וכמובן מחטי דיקור הם כלי העבודה העיקריים שלי בתחום הרפואה הסינית.

שיטת הצמדים המגנטיים של ד"ר גוייטז

דרך הביומגנטיקה אני מאבחנת את הגוף כולו ומטפלת בחוסרי האיזון שעולים באבחון דרך הנחת זוג מגנטים עוצמתיים בקוטביות הפוכה בכל מיני מקומות בגוף לפי תוצאות האבחון.
מטרת הטיפול היא לאזן את רמת החומציות והבסיסיות באיברים ומערכות הגוף ובכך למנוע מוירוסים, חיידקים ואפילו פטריות וטפילים לפגוע ולגרום מחלות.
למשל מטופלת הסובלת מכאבי בטן לא מוסברים – דרך אבחון פשוט אפשר לדעת מה מקור הכאב זה יכול להיות הליקובקטור פילורי, קנדידה , וירוס מסוים או אפילו טפיל ועל המקום ע"י הנחת המגנטים משתנה רמת החומציות והחיידק , וירוס או טפיל לא יכולים "לחיות" באותה מערכת יותר , כך הם בעצם מושמדים ומתפנים החוצה דרך מערכת העיכול או השתן.

הביומגנטיקה היא שיטה עוצמתית ומעניינת מאוד, אפקטיבית ביותר שלא מפסיקה להדהים אותי בקליניקה !

שונישין

שונישין היא שיטת טיפול יפנית המבוססת על עקרונות הרפואה הסינית אך ללא שימוש במחטים ומיועדת לילדים , הטיפול מתבצע עם כלי מתכת קטנים ונעימים שאיתם אני עובדת על המסלולים האנרגטיים – המרידיאנים וניתן לחזק את הקטנטנים מהר מאוד, בקלות והכי חשוב בלי כאבים.
מטפלת בתינוקות וילדים בכל הגילאים בשלל בעיות כמו, בעיות עיכול – עצירות או שלשולים,גזים ,בעיות אוזניים למינהן, נזלת כרונית , חולשת מערכת חיסון, מחלות חוזרות , עוד ועוד…

שיטת טומטיס - אימון אודיו- סנסורי

לבעיות קשב, שיפור הריכוז ויכולות קוגניטיביות , מוטוריקה וויסות חושי ורגשי

לפני שישים שנה, רופא אף אוזן גרון , בשם אלפרד טומטיס פיתח שיטה לשיקום מיומנויות הקשבה. תוכנית זו מורכבת ממפגשי האזנה ספציפיים, הקול שלנו או מוזיקה המשתנה בזמן אמת כדי לאמן את המוח באופן טבעי לשיפור יכולות קוגנטיביות, שיפור הקשבה ועיבוד מידע , יכולות מוטוריות וויסות רגשי וחושי.

השפעה זו מתרחשת בגלל נוירופלסטיסיות, שהיא היכולת של המוח ליצור חיבורים וקשרים עצביים חדשים בעקבות גירויים מיוחדים

מתמשכים וחוזרים.  אלפרד טומטיס נחשב לאחד מפורצי הדרך של מדעי המוח המודרניים ומצוטט כמקור ראשי להתיחסות על ידי חוקרים ומדענים רבים. שיטת טומטיס נמצאת כיום בשימוש בכל העולם.

השיטה מציעה לילדים, נוער ומבוגרים את אחת הדרכים המתקדמות ופורצות הדרך בצורת תוכניות אימון נוירוסנסורי לשיפור תפקודים מוחיים על ידי האזנה למוזיקה שעברה מודיפיקציה.

מוזמנים לקרוא ולהבין לעומק את השיטה בכתבה המלאה.

הנטורופתיה

הנטורופתיה היא בעצם "רפואה טבעית" , מה יותר טבעי ממה שאנחנו אוכלים ושותים? נקודה למחשבה…
דרך הידע שלי בנטורופתיה אני יכולה לעשות סדר בתזונת במטופל או לבנות תפריט מסודר, להמליץ על תוספי תזונה או פורומולות צמחים ייעודיות המתאימות בדיוק לצרכי המטופלים
לתת טיפים ועצות להורדה במשקל , הרגעה , תמיכה במערכת העיכול והחיסון ובעצם להעצים את הטיפול והתוצאות.